FacebookInstagramLinkedIn

Aktuální vydání

Zimní vydání Brands&Stories je plné inspirací na vánoční dárky. Najdete ji třeba u značky Paperblanks, která vznikla s původním záměrem, aby pomohla udržet dědictví knih i v naší moderní době.

Vhodný vánoční dárek pro ženy, muže i děti naleznete jistě také u české značky Manufaktura. Nádherné lustry Vám na našich stranách představuje Preciosa Lighting. Kolegy v kanceláři by zase bezpochyby potěšila revoluční technika a produktivní nástroje od značky Canon. Radost do Vašich domovů může přinést i značka TechniStone® se svou dlouhotrvající krásou kamene.

Když už jsme u krásy, každou ženu potěší šperk třpytivý! Ty najdete u české rodinné zlatnické firmy, JK Jitka Kudláčková Jewels, která začátkem příštího roku oslaví 30 let od svého vzniku. A kdybyste přece jen ten svůj 'Dárek' nikde nenašli, začněte ho třeba vyrábět, jak tomu bylo třeba u českých značek Danny P. nebo T-E-O.

Aktuální vydání jsme uvolnili ke stažení v elektronické podobě.

Aktuální číslo Brands And Stories

O magazínu Brands&Stories

Časopis napomáhá posilovat povědomí o značkách z nejrůznějších oborů, od těch zcela neznámých až po věhlasné. V každém vydání se představuje několik značek, vždy však exkluzivně pouze jedna z oborové komodity. Časopis Brands&Stories je distribuován jako direct mail na stoly marketingových manažerů, majitelů a ředitelů firem. Čtenářská obec časopisu je tak tvořena odbornou veřejností a zároveň ekonomicky střední a vyšší cílovou skupinou.

Značky využívají Brands&Stories nejen pro oslovení jiných společností (B2B), ale na manažery cílí i jako na koncové spotřebitele svých produktů (B2C).

Brands&Stories Blanka Bukovská
Ing. Blanka Bukovská, zakladatelka a vydavatelka magazínu Brands&Stories

Proč si nás vybrat

Cílená distribuce

Na marketingové manažery, majitele a ředitele firem ČR.

POVĚDOMÍ O ZNAČCE

Komunikujeme vaše výročí, úspěchy, CSR, novinky.

TIŠTĚNÝ DIRECTMAIL

Rozesíláme i na vámi dodaná jména, pozice či obory.

BONUSY A AKCE

Strany zdarma k prezentacím výročí, last-minute akce.

PROMO NA SOC. SÍTÍCH

Podpoříme vás na sociálních sítích Facebook a LinkedIn

VKLADY, PŘEBALY

Letáčky, průvodní dopis, dárky pro čtenáře ad.

Kontaktujte nás

Zaujal vás magazín Brands&Stories a přemýšlíte o prezentaci své značky? Dejte nám vědět, rádi vám připravíme nabídku na míru.

Jméno a příjmení
E-mail
Zvolená služba
select
Zpráva